Uncategorized

Distrikt Mitt

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took

Distrikt Norra

Ibn Rushd Norra med distriktskansli i Sundsvall består av: Gävleborgs, Jämtlands, Norrbottens, Västerbottens och Västernorrlands län. Här arbetar Lejla Porovic som verksamhetsledare och verksamhetsutvecklare samt Maha Alhaddad som studiekonsulent. Norra

Förbundskansli

Vår besöksadress är Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna Växel: 08-56 24 49 00 Ordförande Helena Hummasten Telefon: 076-623 2268 Helena@ibnrushd.se Förbundsrektor Omar Mustafa Sundbybergsvägen 1C, 171 73 Solna Telefon: 0766-232269 omar.mustafa@ibnrushd.se Administrativ

Förbundsstyrelse

Ordförande Helena Hummasten Telefon: 076-623 2268 Helena@ibnrushd.se Vice ordförande Nadia Lodin nadia.lodin@ibnrushd.se Kassör Mustafa al-Sayed Issa mustafa.alsayed.issa@ibnrushd.se Förbundssekreterare Zainab Marrakchi zainab.marrakchi@ibnrushd.se Ledamot Zana Muhammed zana.muhammed@ibnrushd.se Ledamot Temmam Asbai temmam.asbai@ibnrushd.se Ledamot